Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

Dodał(a): 526510356


Cena: 150zł
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Telefon: 692797137

Wyświetleń: 30
Napisz wiadomość

Nasza firma proponuje usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego właściciela samochodu.
Możemy zająć się konkretnym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od wielu lat zajmujemy się holowaniem samochodów o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres udostępnianych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych potrzeb naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę poszczególne usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl