Ranking uczelni w Krakowie.

Dodał(a): 29485876


Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Telefon: (0-22) 616 06 15

Wyświetleń: 82

Studia to taki okres w życiu, który nie ma się drugi raz. Przed Wami moment wyborów, na którą akademię postawić? Które miasto wybrać? Dzięki naszej przeglądarce rozważania i mogą być prostsze, a czas spędzony z nami owocny.
Proponujemy na start miasto Kraka – Kraków ze swą kluczową Uczelnią – Uniwersytetem Jagiellońskim. Miejsca by nam tutaj nie starczyło, by poznać wszelkie wydziały i kierunki, a jest ich 300. Uniwersytet Jagielloński proponuje studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe.
Nawet gdy nie macie jeszcze wyników maturalnych możecie się już zarejestrować, a wyniki maturalne uzupełnić do 8 lipca godziny 12:00.
Uniwersytet Jagielloński to najstarsza akademia w Polsce. O jej prestiżu mówi się na całym świecie. Uniwersytet ma wielkich wychowanków i profesorów. Króluje tam myśl „ Plus ratio quam vis”, która podkreśla większe znaczenie rozumu nad siłą.
Proponujemy Wam też Wyższą Szkołę Biznesu (WSB). Uczelnia prezentuje się wysoką jakością kształcenia, którą potwierdzają najwyższe pozycje w ogólnokrajowych rankingach, a także akredytacje nadane przez Polską Komisje Akredytacyjną. Selekcja opiera się tu na kolejności zgłoszeń a wyniki nabyte podczas egzaminu maturalnego nie mają wpływu na decyzję o zakwalifikowaniu się na studia. Uczelnia uczestniczy w programie Erasmus+ dając tym samym uczniom szansę wyjazdów zagranicznych na jeden lub dwa semestry.
Zerknijcie do wyszukiwarki po detale. Zapraszamy.

http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/