Stare Miasto w Warszawie - znajdź idealne mieszkanie

Dodał(a): 602467970


Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15

Wyświetleń: 123

okolica stolicy Stare Miasto to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji. Sugeruję skorzystać z niezastąpionej wyszukiwarki obiektów konferencyjnych http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/stare-miasto/ To lokalizacja dla osób doceniających zabytkową architekturę oraz aspekty wizualne. Na Starym Mieście do doboru jest 7 takich obiektów. Jednym z nich jest Hotel Bellotto, mieszczący się przy ulicy Senatorskiej 13/15. Hotel posiada dawną architekturę i aż 8 sali konferencyjnych, w tym największa 350 metrów kwadratowych. Trudno byłoby pominąć lokalizację hotelu, który znajduje się w samym centrum Śródmieścia w pobliżu Starego Miasta.
Drugim obiektem o nieco nowocześniejszej architekturze jest Centrum Bankowo Finansowe Nowy Świat posiadające 6 sali w tym jedną kinową. Wnętrza urządzone są w nowy sprzęt konferencyjny ze stałym łączem internetowym. Położenie zapewnia znakomite połączenie ze wszystkimi dzielnicami stolicy.
Baza zawiera aż 434 miejsca konferencyjne w Warszawie, gdzie z łatwością wyszukamy odpowiednią salę konferencyjną. Część, szczególnie hotele oferują również noclegi. Można także wykupić pakiet konferencyjny w którym zazwyczaj dla partycypatów konferencji jest nocleg na jedną lub dwie doby.